Linie ubojowe

linia ubojuOferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty znajdują szerokie zastosowanie w wielu przemysłach, w tym w przemyśle spożywczym. Korzystając z naszej oferty, nasi klienci mogą utworzyć bądź unowocześnić już posiadanie w swoich zakładach linie ubojowe, a w razie wszelkich wątpliwości nasi wykwalifikowani pracownicy posłużą profesjonalną poradą i pomocą z tego zakresu.

Usprawnienie wszystkich prac związanych z procesem uboju zdynamizuje pracę zakładu oraz przełoży się na wyniki produkcji, a co za tym idzie sprzedaży, wobec czego kwestia jest warta przemyślenia. Korzystając z naszej oferty linie ubojowe mogą zostać ulepszone na każdym etapie swojej pracy, np. głuszenia i wykrwawiania, oparzania i szczecinowania, czyszczenia i sterylizacji czy też skórowania.

Oprócz tego zgłaszającym się do nas klientom możemy zaproponować rozwiązania zwiększające jednocześnie dbanie o higienę, co jest nie bez znaczenia w związku z częstymi odgórnymi inspekcjami. Klientom, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, z chęcią doradzimy, podsuwając nie tylko standardowe rozwiązania, ale również takie, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od czołowych europejskich producentów, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na ich najwyższą jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami. Oprócz linii ubojowych, korzystając z oferty naszej firmy, klienci mogą także zmodernizować inne działy swojego przedsiębiorstwa, w których przebiega produkcja.

Linie ubojowe ważnym elementem produkcji mięsnej

linie ubojoweLinie ubojowe są podstawą wyposażenia przedsiębiorstwa produkującego mięso. Mowa o ubojniach, przetwórniach mięsnych, rzeźniach itp. Ubój zwierząt hodowlanych – czyli najczęściej bydła, trzody i drobiu – jest pierwszym etapem przygotowującym do dalszej obróbki tusz. Linie ubojowe wykorzystują do tego rożnego rodzaju mechanizmy i napędy, które w ogromnym stopniu automatyzują pracę ubojni i minimalizują wkład i pracę człowieka. Nasza firma dostarcza sprawdzone rozwiązania dla linii ubojowych dbając o wysoką jakość oferowanych produktów. Jednak współpraca z czołowymi, uznanymi producentami europejskimi pozwala nam na pozyskanie najlepszego możliwego zaopatrzenia. Współpraca z naszą firmą z pewnością przeniesie Państwu korzyści w postaci atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości zamawianych produktów.

Elementy linii uboju

urządzenia ubojoweKażdy z rodzajów linii ubojowych wymaga innych rozwiązań i zastosowanych urządzeń. Zupełnie inaczej będzie wyglądała linia ubojowa dla bydła, dla trzody chlewnej oraz drobiu, chociaż działać będzie na podobnej zasadzie. Podstawowymi elementami linii uboju będą korytarze przepędowe, boks do ogłuszania, stół, lub tor do wykrwawiania, myjka natryskowa, szczeciniarka, myjki jelit, żołądków, tor do obróbki, piece do oparzania. Wszystkie te elementy mogą działać dzięki urządzeniom przeznaczonym do transportu poszczególnych sztuk. Najczęściej wykorzystywane są do tego przenośniki ubojowe, przenośniki stosowane w obróbce, czy przenośniki organów.