Łańcuchy transportowe

Choć niedługa, działalność naszej firmy dała nam ogromne doświadczenie jak również szeroką wiedzę z zakresu efektywnych technologii produkcyjnych oraz materiałów, lecz przede wszystkim na temat oczekiwań i zapotrzebowania współpracujących z nami klientów, którzy reprezentują rozmaite branże. Łańcuchy transportowe, które oferujemy znajdują zastosowanie tak samo w przemyśle poligraficznym, jak też spożywczym, transportowym bądź też tekstylnym, toteż muszą cechować się nienaganną jakością wykonania oraz najlepszą jakością zastosowanych materiałów.

Właśnie takie są oferowane przez nas łańcuchy transportowe, do wyrobu których wykorzystuje się jako podstawę bardzo dobrej jakości stal, która generalnie znana jest jako jeden z wyjątkowo solidnych materiałów. Ponadto, kiedy stal poddać procesowi cynkowania, staje się ona jeszcze mniej wrażliwa na rdzawienie. Oferowane przez nas łańcuchy transportowe realizują wszystkie wymagania określane przez takie normy jak ANSI, PN, DIN.

W selekcji oferowanych przez nas łańcuchów niemałą wagę przykładamy do jakości końcowego produktu. By zwiększyć walory naszych łańcuchów oraz zagwarantować ich oczekiwane parametry, prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi producentami z państw UE. Bogaty wybór łańcuchów w naszej ofercie powoduje, że każdy ze zwracających się do nas klientów otrzyma od nas produkt, który odpowie na jego wymagania, a dodatkowo nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie dostarczą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

łańcuch do transportu

Typy łańcuchów transportowych

W naszej ofercie znajdują się różne typy łańcuchów do transportu. Wyróżniamy następujące:

łańcuchy transportowe typu FV,
łańcuchy transportowe typu FVC,
łańcuchy transportowe typu M,
łańcuchy transportowe typu MC.

W zależności od Państwa potrzeb firma FHU Ozdowski może zasugerować i zaoferować odpowiednie rozwiązania, tak aby byli Państwo zadowoleni z funkcjonalności oraz wysokiej jakości otrzymanego od nas rozwiązania. Transportowe łańcuchy rożnych typów będą stosowane do różnych zastosowań i różnych urządzeń. Nasza firma posiada wiele doświadczeń związanych z potrzebami odbiorców w ramach zapotrzebowania na łańcuchy transportowe i napędowe, a także wynikających ze współpracy bezpośrednio z europejskimi producentami. To wszystko pozwala nam wybrać najwłaściwsze rozwiązania i produkty, które będą cechować się najwyższą jakością oraz optymalnym wyborem.

Łańcuchy transportowe typu FV i M

Łańcuchy transportowe tego typu wykonuje się najczęściej w czterech odmianach:

  • łańcuchy tulejkowe,
  • łańcuchy z małą rolką,
  • łańcuchy z dużą rolką,
  • łańcuchy z rolką prowadzącą.

łańcuch transportowy z rolkami